Викрутка - набір акумуляторна Power-Assist STANLEY FMHT66719-0
Наші переваги
Ми працюємо більше
10 років в цій сфері
Тільки провідні
виробники Європи
Можливість
випробувати
інструмент в роботі
Власна мережа
сервісних центрів
Придбання продукції
з перших рук
Опис
Технічні характеристики
Відгуки (0)
Викрутка - набір акумуляторна Power-Assist STANLEY FMHT66719-0 компактний і зручний електроінструмент для швидкого закручування та відкручування кріплень удома, в майстерні чи в дорозі. Висока швидкість обертання 300 об/хв — це у 5 разів швидше за ручне закручування шурупів, а збалансований крутний момент 0,9 Нм забезпечує потужну затяжку без пошкодження кріплення чи матеріалу.
Вбудований акумулятор напругою 4В та ємністю 1,5 Ач розрахований на закручування понад 1000 шурупів без підзарядки, що робить викрутку STANLEY надійним помічником для тривалих робіт. Світлодіодний індикатор заряду відображає рівень заряду батареї трьома кольорами, тож завжди зрозуміло, коли потрібна підзарядка.
Компактна конструкція та ергономічна рукоятка з двокомпонентного матеріалу забезпечують комфортний хват і мінімальну втому руки під час тривалого використання. Проста кнопкова функціональність перемикання вперед/назад робить інструмент зручним для дому, збирання меблів та дрібного ремонту.
Купити акумуляторну викрутку STANLEY FMHT66719-0 — вигідне рішення для тих, хто цінує швидкість, точність і комфорт у щоденній роботі.
Комплектація:
Викрутка.
Комплект вставок.
В упаковці.
Джерело живлення
акумулятор
Максимальний крутний момент, Нм
0,9
Ємність акумулятора
1,5 А/год
Макс. число обертів, об/хв
300
Напруга акумулятора, В:
4
Матеріал корпусу
пластик, метал