Дриль-шурупокрут ударний McLaren F1 DeWALT DCD86MP1TT
21699.00
(Гурт.)
грн
(за штука)
15 199.00
грн
(за штука)
Наші переваги
Ми працюємо більше
10 років в цій сфері
Тільки провідні
виробники Європи
Можливість
випробувати
інструмент в роботі
Власна мережа
сервісних центрів
Придбання продукції
з перших рук
Опис
Технічні характеристики
Відгуки (0)
Дриль-шурупокрут ударний McLaren F1 DeWALT DCD86MP1T - ексклюзивний інструмент у фірмовому дизайні гоночної команди Формули 1 McLaren, створений у межах спільного маркетингового проєкту DeWALT та McLaren F1. На відміну від базової моделі DCD805, версія McLaren F1 вирізняється підвищеною увагою до якості деталей та надійності конструкції.
Потужний безщітковий двигун і металевий редуктор із двошвидкісною трансмісією (0-650/0-2000 об/хв) забезпечують максимальний крутний момент 90 Нм та частоту ударів до 34000 уд/хв, дозволяючи впевнено свердлити метал, дерево та цеглу, а також вкручувати кріплення різного типу. Електронна муфта Anti-Rotation (E-Clutch) миттєво зупиняє патрон при заклинюванні, підвищуючи безпеку роботи.
Акумулятор Li-Ion 18В на 5 А/год гарантує тривалу автономну роботу, а поворотне LED-підсвічування з трьома режимами яскравості полегшує роботу в темних та тісних місцях. Компактний корпус вагою лише 1,34 кг забезпечує зручне маневрування та мінімальну втому рук під час тривалого використання.
Комплектація:
Ударний дриль-шуруповерт Dewalt McLaren DCD86M
1 акумулятор Dewalt McLaren DCB184 на 5,0 А/год
Зарядний пристрій Dewalt McLaren DCB1104 4 A
Кейс TSTAK Dewalt McLaren Case
Гачок для ременя.
Джерело живлення
акумулятор
Макс. діаметр патрона, мм
13
Максимальний крутний момент, Нм
90
Макс. діаметр свердл./сталь, мм
13
Макс. діаметр свердл./дерево, мм
55
Ємність акумулятора
5 А/год
Тип патрона
швидкозатисний
Макс. число обертів, об/хв
0-650/0-2000
Швидкість ударів, уд/хв:
0-11050/0-34000
Напруга акумулятора, В:
18
Технологія
безщітковий двигун
Макс. діаметр свердл./ цегла, мм
13
Макс. діаметр свердл./метал, мм
13
Гарантія
3 роки (1 рік абсолютної)