Зварювальний напівавтомат інверторний EnerSol EWM-160AMDS-SP
9999.00
(Гурт.)
грн
(за штука)
8 499.00
грн
(за штука)
Наші переваги
Ми працюємо більше
10 років в цій сфері
Тільки провідні
виробники Європи
Можливість
випробувати
інструмент в роботі
Власна мережа
сервісних центрів
Придбання продукції
з перших рук
Опис
Технічні характеристики
Відгуки (0)
Зварювальний напівавтомат інверторний EnerSol EWM-160AMDS-SP для професійного та побутового зварювання, який поєднує високу продуктивність, простоту налаштування та широкий набір режимів роботи. Якщо ви шукаєте зварювальний напівавтомат інверторний, який здатний працювати з різними типами металу та забезпечувати якісний зварний шов, ця модель стане відмінним вибором для майстерні, СТО або будівельного майданчика.
Напівавтомат EnerSol EWM-160AMDS-SP підтримує режими MIG/MAG, MMA, TIG Lift та FCAW, що дозволяє виконувати як напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного газу, так і роботу порошковим дротом без газу. Вбудований механізм подачі дроту підтримує котушки до 5 кг і дріт діаметром 0,6–1,0 мм, забезпечуючи стабільну подачу та точний контроль процесу.
Інверторна технологія IGBT гарантує плавне регулювання струму, високий ККД та економне споживання електроенергії. Функції Hot Start, Arc Force та Anti Stick полегшують запалювання дуги, покращують стабільність зварювання та запобігають залипанню електрода. Додатково система VDR підвищує безпеку роботи, знижуючи напругу холостого ходу.
Купити зварювальний напівавтомат EnerSol EWM-160AMDS-SP варто тим, хто шукає універсальний зварювальний інвертор для роботи від мережі зі зниженою напругою від 160 В або навіть від генератора. Це надійний апарат для зварювання металу, який забезпечує професійний результат, комфорт у роботі та довговічність навіть при інтенсивному використанні.
Комплектація:
Кабель електродотримача – 1 шт.
Пальник для напівавтоматичного зварювання – 1 шт.
Кабель затиску маси – 1 шт.
Інструкція з експлуатації.
Максимальний зварювальний струм, А
160
Тривалість навантаження
80% при 160А
Межі регулювання зварювального струму, А
20-160
Діаметр електрода, мм
1,6-5
Тип зварювання
MMA, MIG MAG, TIG LIFT, FCAW
Діаметр зварювального дроту, мм
0,6-1