Коронка алмазна Diamond Plus 8мм MILWAUKEE 49560507
Наші переваги
Ми працюємо більше
10 років в цій сфері
Тільки провідні
виробники Європи
Можливість
випробувати
інструмент в роботі
Власна мережа
сервісних центрів
Придбання продукції
з перших рук
Опис
Технічні характеристики
Відгуки (0)
Коронка алмазна Diamond Plus 8мм MILWAUKEE 49560507 розроблена для професійного свердління найтвердіших матеріалів. Завдяки використанню індустріальних алмазів та запатентованої технології пайки, дана алмазна коронка забезпечує максимальну продуктивність і тривалий термін служби навіть під час інтенсивної експлуатації.
Коронка MILWAUKEE 49560507діаметром 8 мм ідеально підходить для свердління отворів у керамічній плитці, порцеляні, граніті, мармурі, сковолокні, твердих каменях і інших мінеральних матеріалах. Вона забезпечує надзвичайно чистий і точний проріз без тріщин і сколів, навіть на делікатних поверхнях. Завдяки алмазному покриттю по всьому ріжучому контуру, інструмент демонструє стабільну ефективність на всіх етапах роботи.
Коронка призначена для використання як у дрилях, так і в шуруповертах, може працювати як у вологому, так і в сухому режимі. Це робить її універсальним інструментом для сантехніків, монтажників, електриків, плиточників та всіх, хто займається обробкою твердих матеріалів у побутових або професійних умовах.
Корпус із міцної сталі витримує великі навантаження без деформацій, а інноваційна форма отворів для виведення шламу та охолодження забезпечує безперебійну роботу інструмента.
Якщо вам потрібна якісна алмазна коронка для свердління плитки, граніту або скловолокна, модель Diamond Plus 8 мм MILWAUKEE 49560507 стане ідеальним вибором. Вона поєднує в собі точність, довговічність і професійний рівень ефективності для виконання навіть найвибагливіших задач.
Тип матеріалу, призначення
керамічна плитка, керамограніт, порцеляна, скловолокно, чавун