Сучкоріз телескопічний TeleCut GARDENA 12009-20.000.00
Наші переваги
Ми працюємо більше
10 років в цій сфері
Тільки провідні
виробники Європи
Можливість
випробувати
інструмент в роботі
Власна мережа
сервісних центрів
Придбання продукції
з перших рук
Опис
Технічні характеристики
Відгуки (0)
Сучкоріз телескопічний TeleCut GARDENA 12009-20.000.00 - надійний ручний інструмент для обрізання зелених гілок. Він оснащений міцними алюмінієвими ручками, що подовжуються. Використовується для проведення робіт у важкодоступних місцях. Так загальна довжина інструменту становить від 650 мм до 900 мм.
Сучкоріз GARDENA TeleCut (12009-20.000.00) володіє такими перевагами:
Можливість обрізати гілки діаметром до 42 мм: леза виконані з міцної загартованої сталі з покриттям проти налипання кори, деревини.
Невелика маса інструменту - 1,32 кг дозволяє працювати з сучкорізом протягом тривалого часу, не відчуваючи втоми.
Рукоятки виготовлені з міцного алюмінію з гумовими накладками, які пом'якшують тиск на руки оператора під час роботи.
Купити гілкоріз з телескопічними ручками Gardena TeleCut 650-900 Ви можете в магазині "Шрубка". Рекомендується для професійного і любительського використання.
Макс. діаметр гілок, мм
42
Матеріал рукоятки
пластик
Країна - виробник
Німеччина